producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Moduł RCP w R2płatnik

Moduł RCP w R2płatnik

15.04.2014

W wersji standard systemu R2płatnik nie ma już wyszczególnienia modułu RCP. Funkcje związane z modułem RCP wersji STANDARD, czyli współpraca z zewnętrznymi systemami RCP i tacho są obecnie dostępne bez dopłaty.

Pełny moduł RCP jest cały czas dostępny (tak jak dotychczas) jako rozszerzenie w systemach R2płatnikPRO i R2płatnikSBO. Umożliwia on szczegółowe planowanie harmonogramów pracy oraz rozliczanie czasu pracy na podstawie wprowadzonych godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy.

Funkcje dotyczące współpracy z zewnętrznymi systemami RCP i tacho są obecnie zawarte w podstawowej wersji programu, bez konieczności rozbudowy o moduł RCP (niezależnie od serii). Dotyczą one bowiem importu obliczonej w zewnętrznych systemach ilości godzin pracy, a nie zarejestrowanych godzin we/wy.

Import godzin we/wy jest możliwy jako opcja w wewnętrznym module RCP, który na ich podstawie oblicza godziny pracy. Czas rozpoczęcia i zakończenia pracy (oraz przerwy) w module RCP można wprowadzać na wiele sposobów: albo ręcznie, albo funkcją importu godzin we/wy, albo jako rejestracja w module WWW, albo przy współpracy z oferowanymi czytnikami RCP.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu