producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Nowa instalka R2płatników w wersji 3.36

Nowa instalka R2płatników w wersji 3.36

26.10.2012

W związku z premierą Windows 8 w dziale 'Wersje demo' udostępniamy nowe wersje instalacyjne systemów R2płatnik, R2płatnikPRO i R2płatnikSBO.

Nowe instalki zawierają wersje 3.36 programu i wszytkich dodatków (api, www, czytnik). Zawartość wczytywanych zestawów danych (definicje standardowe, przykładowe dane itp.) pozostała niezmieniona.

Instalka zawiera w sobie MS SQL Server 2005, który instaluje się tak jak dotychczas na wszystkich sytemach Windows do wersji 7 (jedyna różnica polega tylko na tym, że już nie będzie pytania o katalog bazy danych serwera SQL).

Przy instalacji serwera SQL na Windows 8 instalka pobierze (i zainstaluje) z naszej strony wersję instalacyjną MS SQL Server 2012 (odpowiednio wersję x86 lub x64 w zależności od zainstalowanego Windows 8). W przypadku instalacji z firmowej płyty wersja instalacyjna serwera SQL 2012 pobierana będzie z katalogu TOOLS.

Wersje instalacyjne wszystkich serwerów SQL w wersji Express (2005, 2012 x86, 2012 x64) znajdują się również do pobrania na naszej stronie w dziale 'Wersje demo').

Możliwość przygotowania dedykowanych wersji demo pozostała bez zmian. Wystarczy do standardowej wersji instalacyjnej dołożyć plik partnera, pobrany w dziale 'Dane partnera'.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu