producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Nowa promocja dla klientów

Nowa promocja dla klientów

07.06.2011

W nowych wersjach naszych programów zadowoleni użytkownicy mają możliwość szybkiego polecenia użytkowanego programu znajomym (menu Pomoc - Poleć znajomemu). Dzięki takiemu poleceniu nowy klient otrzymuje dodatkowe 5% rabatu na programy serii STANDARD, a polecejący otrzymuje kupon podarunkowy o wartości 50 zł.

Jeśli trafi do Państwa zamówienie od nowego klienta z dodatkowym 5% rabatem, to podczas realizacji takiego zamówienia należy wkleić kod kuponu rabatowego skopiowany z druku zamówienia. Dzięki temu na Waszym zamówieniu również zostanie uwzględniony dodatkowy rabat z tytułu tej akcji.

Zobacz regulamin promocji: http://www.reset2.pl/oferta/standard/promocje/polec-znajomemuTRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu