producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Nowe numery telefonów

Nowe numery telefonów

04.09.2006

Dzięki nowym numerom telefonów oraz nowej centrali telefonicznej kontakt z naszą firmą jest od dzisiaj o wiele łatwiejszy.

Główny nr telefonu został zmieniony z 071 372 44 84 na 071 37 71 200. Dzwoniąc na niego usłyszycie Państwo automatyczną zapowiedź umożliwiającą bezpośrednie połączenie z odpowiednim działem naszej firmy.

Co więcej każdy dział firmy ma również swój bezpośredni numer zewnętrzny. Np. po wybraniu numeru 071 37 71 202 dodzwonicie się Państwo bezpośrednio do działu pomocy technicznej.

Ponadto istnieje teraz również możliwość bezpośredniego połączenia z każdym pracownikiem naszej firmy. Jeśli sprawa, z którą Państwo się do nas zwracacie, wymaga kilku rozmów telefonicznych, możliwość bezpośredniego połączenia z tą samą osobą, z którą już Państwo rozmawialiście, jest niewątpliwym ułatwieniem.

Zapraszamy!TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu