producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Obniżka cen programu R2faktury

Obniżka cen programu R2faktury

07.11.2012

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom obniżamy ceny programu R2faktury.

  1. Rozszerzenie programu o moduł transakcji zagranicznych zostało wbudowane w wersję Maxi i nie wymaga  dodatkowej opłaty. W cenie 630 zł netto dostępny jest teraz program w wersji Maxi z obsługą transakcji zagranicznych. Do tej pory taka wersja kosztowała o 50% więcej, czyli 945 zł netto.
     
  2. W wersjach Mini i Standard nie ma transakcji zagranicznych i nie można ich dokupić - w razie potrzeby należy rozszerzyć program do wersji Maxi.Wszystkie dotychczasowe wersje Standard z transakcjami zagranicznymi zostały automatycznie zamienione na wersje Maxi bez konieczności dopłaty.
     
  3. Wprowadzamy promocję na zakup wersji dwustanowiskowych. Od teraz są one w takiej samej cenie jak wersje jednostanowiskowe, czyli 25% taniej.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu