producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Obniżona cena programu R2faktury

Obniżona cena programu R2faktury

04.07.2006

Miło nam poinformować, że w odpowiedzi na Państwa sugestie wprowadzamy do oferty uproszczoną wersję programu .

Wersja ta nosi handlową nazwę "MINI" i jesteśmy przekonani, że przy cenie 157 zł netto będzie bardzo interesującą propozycją dla małych firm, poszukujących dobrego, prostego i taniego programu do fakturowania.

MINI nie mają żadnych ograniczeń na liczbę wystawianych miesięcznie faktur. Mają natomiast wyłączony dostęp do modułów i funkcji rzadko wykorzystywanych w małych firmach: kasa/bank, windykacja, restrykcje, seryjny wydruk faktur, faktury powtarzalne, własne zestawienia, własne definicje i makiety dokumentów, wysyłanie wydruków e-mailem, eksport przelewów do systemów bankowych.

Wersja MINI jest objęta wszystkimi promocjami na takich samych zasadach jaki inne wersje programu , a to oznacza, że np. do końca lipca kosztuje tylko 117,75 zł, a w zestawie z programem jeszcze mniej, bo zaledwie 58,88 zł.

Polecamy!TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu