producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Obsługa warunkowa

Obsługa warunkowa

10.09.2013

Uprzejmie przypominamy, iż w przypadku przeterminowanych płatności panel dla Partnerów przechodzi w tryb obsługi warunkowej, przy dłuższych zaległościach w tryb restrykcji.

W przypadku OBSŁUGI WARUNKOWEJ jest możliwe generowanie zamówień (faktura PROFORMA), nie można natomiast samodzielnie wygenerować licencji. W kwestii otrzymania licencji prosimy o kontakt z działem sprzedaży.

W przypadku RESTRYKCJI nie jest możliwe generowanie jakichkolwiek zamówień. W związku z powyższym prosimy o bezzwłoczny kontakt telefoniczny w celu ustalenia spłaty zaległości.

Obsługa w trybie warunkowym i nałożone restrykcje zostają anulowane dopiero po uregulowaniu zadłużenia.

Zapraszamy i zachęcamy do bieżącego korzystania z panelu dla Partnerów.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu