producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Oprogramowanie Reset2 z Bitdefender Internet Security 2012 dostępne w ofercie AB oraz Incomu

Oprogramowanie Reset2 z Bitdefender Internet Security 2012 dostępne w ofercie AB oraz Incomu

24.08.2012

Firma Reset2 z początkiem sierpnia nawiązała współpracę, z oficjalnym przedstawicielem marki Bitdefender w Polsce. Na mocy zawartego porozumienia, programy Reset2 z serii Standard zawierają oprogramowanie Bitdefender Internet Security 2012. Wszystkie pozycje są już dostępne u dystrybutorów. 

Reset2 tworzy oprogramowanie do obsługi przedsiębiorstw. W sprzedaży dostępne są programy księgowe – R2fk i R2księga, system obsługi sprzedaży i magazynu – R2faktury oraz program oferujący wsparcie dla zarządzania i obsługi środków trwałych – R2środki. Kompleksową ofertę uzupełnia system kadrowo-płacowy – R2płatnik.

Począwszy od lipca br. wszystkie ww. pozycje sprzedawane są wraz z 6-cio miesięczną licencją na Bitdefender Internet Security 2012. Pakiet ten zawiera oprogramowanie antywirusowe, antyphisingowe, zaporę sieciową, ochronę rodzicielską i ochronę dla portali społecznościowych.

"Współpraca z liderem w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych, jakim z całą pewnością jest firma Marken, to ukłon w stronę nowych klientów. Od teraz każdy może skorzystać z profesjonalnej ochrony swojego stanowiska pracy całkowicie za darmo." – mówi Marek Ratajczak, prezes zarządu Reset2 Sp. z o.o.

Wszystkie produkty można nabyć zarówno jako pojedyncze programy, jak i w zestawach. Na chwilę obecną z oprogramowania firmy Reset2 korzysta blisko 10 tysięcy aktywnych użytkowników.

Więcej informacji można znaleźć na stronach www.reset2.pl i www.bitdefender.marken.com.pl.O firmie Reset2 Sp. z o.o.


Reset2 Sp. z o.o. istnieje od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. Spółka zajmuje się tworzeniem, sprzedażą oraz wdrażaniem systemów informatycznych, wspomagających zarządzanie firmą. Produkty Reset2 oferują bardzo bogate możliwości, połączone z łatwą i intuicyjną obsługą.

Więcej informacji: www.reset2.pl


O firmie Marken Systemy Antywirusowe


Firma aktywnie działa w branży IT na terenie całego kraju począwszy od 1999 r. Zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych sieci komputerowych. W swojej ofercie posiada produkty, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie.

Więcej informacji: www.marken.com.plTRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu