producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Podaruj program R2płatnik MINI znajomemu

Podaruj program R2płatnik MINI znajomemu

19.04.2019

Jeśli jesteś zadowolony z programu R2płatnik to możesz wygenerować i udostępnić znajomemu (który nie zakupił jeszcze tego programu) pełnowartościową licencję na program R2płatnik MINI (5prac/1firma/1st) w pakiecie. Jeśli funkcjonalność programu będzie dla znajomego niewystarczająca, to będzie mógł w każdej chwili rozszerzyć licencję (np. o obsługę większej ilości pracowników albo udostępnienie portalu dla pracowników), dopłacając już tylko różnicę w cenie pomiędzy wersjami.

UWAGA. Oferta ważna jest do końca września 2019 roku. Każdy użytkownik może w tym okresie obdarować maksymalnie 5 znajomych i nie wiąże się to z żadnymi kosztami.

W tym celu należy w menu głównym programu R2płatnik wybrać funcję Pomoc-Podaruj znajomemu, podać adres e-mail znajomego i wcisnąć przycisk Generuj (jeśli w menu nie ma takiej pozycji to należy zaktualizować program). Na wskazany adres wysłana zostanie nowa licencja na program R2płatnik w wersji MINI do obsługi 5 pracowników.

Otrzymaną licencję znajomy powinien zarejestrować w przeciągu miesiąca (podczas pierwszego uruchomienia programu), wtedy staje się jej pełnoprawnym właścicielem. Dodatkowo uzyskuje prawo do rocznej aktualizacji (abonament). Po tym okresie może dalej użytkować program, ale w celu aktualizacji znajomy musi wykupić abonament na kolejny rok (podobnie jak wszyscy inni klienci). Jeśli znajomy nie będzie zainteresowany programem (nawet po zarejestrowaniu), to rezygnacja z użytkowania nie wymaga żadnyh procedur i nie powoduje żadnych kosztów.

UWAGA. Należy jednak pamiętać, że oferta przeznaczona jest tylko dla tych znajomych, którzy nie posiadają jeszcze programu R2płatnik lub R2płatnikPRO lub R2płatnikSBO.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu