producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Poprawki w cenniku dotyczące zmiany wersji

Poprawki w cenniku dotyczące zmiany wersji

20.02.2012

Drobne zmiany w cenniku nie mają charakteru podwyżki, a służą jedynie ujednoliceniu warunków w przypadku rozszerzenia wersji, jak i zmiany wersji na tańszą.

  1. Dotychczas (w przypadku rozszerzenia wersji) dopłata do abonamentu liczyła się w pełnych miesiącach – obecnie liczy się co do dnia.
  2. W przypadku zmiany na tańszą wersję nie było opłaty, ale abonament nie przedłużał się - obecnie abonament przedłuża się na rok od zmiany i dopłata do abonamentu liczy się (też co do dnia) od nowej (tańszej) wersji.
  3. Kwota zmiany wersji nie może być mniejsza niż 80,- zł (w obu przypadkach: na droższą i na tańszą).

Zmiany już zostały wprowadzone na stronie zarówno w cenniku, jak i w systemie zamówień on-line.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu