producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » R2fakturyPRO już w sprzedaży

R2fakturyPRO już w sprzedaży

25.09.2012

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować o rozszerzeniu serii PRO o system obsługi sprzedaży R2fakturyPRO. Nowość, podobnie jak cała seria PRO, oparta jest na serwerze SQL i powinna sprawdzić się wszędzie tam, gdzie istotna jest szybkość przetwarzania dużej ilości danych.

R2fakturyPRO - program do fakturowaniaOficjalna premiera R2fakturyPRO odbyła się podczas tegorocznego, IV Spotkania dla Partnerów Reset2.

Jest to już 4 generacja systemów do obsługi sprzedaży i magazynu, które są nieprzerwanie rozwijane od 20 lat. Aktualnie korzysta z nich około 1600 aktywnych klientów.

Wersja PRO, w porównaniu do wersji Standard, oferuje szereg usprawnień, jak np. poprawioną szybkość działania, możliwość samodzielnego przystosowania struktury bazy danych do własnych potrzeb czy możliwość zdalnego dostępu do programu. Całkowitą nowością jest wbudowany CRM, dzięki któremu użytkownik może uporządkować swoje relacje z klientami i np. prowadzić efektywne kampanie sprzedażowe.

Nowa wersja zyskała także w pełni definiowalne zestawienia. Od podstaw przygotowano mechanizm, który łączy zalety dotychczasowych zestawień z R2faktury i zestawień SQL z R2płatnikaPRO.

"R2fakturyPRO uzupełnia ofertę sztandarowej serii PRO. Jest dobrym rozwiązaniem, gdy w grę wchodzi duża ilość danych, praca sieciowa oraz duże wymagania użytkowników. Dla firm o mniejszych wymaganiach, ciekawym rozwiązaniem nadal pozostaje program R2faktury w wersji Standard." 
mówi Marek Ratajczak, prezes zarządu Reset2 Sp. z o.o.

Cena podstawowa R2fakturyPRO wynosi 1472 PLN netto za pierwsze stanowisko i obejmuje roczną subskrypcję uaktualnień oraz gwarancję. Dostępna jest także pełnowartościowa wersja DEMO, która działa przez okres 60 dni i oferuje możliwość zakupu licencji bez utraty wprowadzonych danych.

Więcej informacji nt. R2fakturyPRO i serii PRO można znaleźć na stronie produktu.
TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu