producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » R2firma START - bezpłatne przygotowanie i wysyłka JPK

R2firma START - bezpłatne przygotowanie i wysyłka JPK

30.11.2017

Mamy przyjemność zwrócić Państwa uwagę na bezpłatny(!) program R2firma START. Jest on przeznaczony dla mikroprzedsiębiorców, którzy od stycznia 2018 będą musieli sprostać nowym obowiązkom związanym z JPK

Mamy przyjemność zwrócić Państwa uwagę na bezpłatny(!) program R2firma START. Jest on przeznaczony dla mikroprzedsiębiorców, którzy od stycznia 2018 będą musieli sprostać nowym obowiązkom związanym z JPK-VAT.

Korzystając z R2firmy START będą mogli nie tylko przygotować i wysłać JPK-VAT bezpośrednio do urzędu skarbowego, ale także kompleksowo prowadzić i rozliczyć swoją firmę i to zupełnie za darmo.

Aby rozpocząc pracę w programie R2firma START, wystarczy pobrać i zainstalować wersję demonstracyjną programu R2firma, a później zarejestrować ją bezpośrednio z programu jako wersję START. Zarejestrowany użytkownik otrzyma spersonalizowaną licencję i może rozpocząć normalną pracę. Żadne inne formalności nie są wymagane.

Nie tylko sam program jest udostępniany bezpłatnie. Program R2firma START jest objęty rocznym abonamentem na aktualizacje związane ze zmianą przepisów. Po upływie roku można ten abonament bezpłatnie przedłużyć.

Więcej informacji nt. R2firmy START można znaleźć na stronach:
- opis programu R2firma
- promocja "Na START - Komplet programów za darmo"
- pobierz demo R2firma

R2firma start
TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu