producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » R2płatnik STANDARD w wersji 10

R2płatnik STANDARD w wersji 10

19.04.2018


 Od kwietnia 2018 roku wchodzi do sprzedaży wersja 10 systemu R2płatnik serii STANDARD.
 Wersja 10 oferuje nowy poziom dotyczący interfejsu użytkownika, szybkości pracy
 oraz posiada wiele nowych ciekawych funkcjonalności.

Wersja instalacyjna / demonstracyjna dostępna jest tam, gdzie dotychczas, czyli w sekcji Dla partnerów / Wersje demo.

Nowi klienci będą nabywać i aktualizować wersję 10.xx, natomiast dotychczasowi klienci będą aktualizować wersję 3.xx – wszystkie niezbędne aktualizacje (pity, zmiany przepisów) będą prowadzone równolegle, natomiast nowe funkcje będą implementowane już tylko w wersji 10.xx. Jeśli dotychczasowy klient z wersji 3.xx będzie chciał skorzystać z nowych możliwości, to będzie musiał wykupić płatne rozszerzenie w wysokości 30% aktualnej ceny programu.

Aktualizacja do wersji 10.xx polega na zainstalowaniu nowego programu z instalacyjnej wersji 10, wgraniu rozszerzonej licencji, utworzeniu nowej bazy danych i wykonaniu aktualizacji danych (menu Zbiory-Narzędzia-Odtwarzanie danych z archiwum), zarchiwizowanych wcześniej w wersji 3.xx (menu Zbiory-Archiwizacja).

R2płatnikPRO wersja 10

Przewaga wersji 10.x nad wersją 3.xx to:
  1. Interfejs użytkownika - nowe intuicyjne ikony i zwarty układ w jednym oknie, dotychczasowy układ wielookienkowy można uzyskać w menu Środowisko – Interfejs – Układ – Ruchome okna, w polu Interfejs można wypróbować inne układy kolorystyczne, interfejs Windows oznacza standardową kolorystykę aktualnego systemu operacyjnego.
  2. Szybkość pracy – większość operacji wykonuje się 10% szybciej, dodatkowo seryjne operacje (np. naliczanie listy płac, seryjne wypełnianie kart pracy) można przyspieszyć, włączając w środowisku na zakładce Zaawansowane opcję [X] Używaj wątków dla długich operacji.
  3. Nowe funkcjonalności – wszelkie nowości będą oferowane już tylko w wersji 10 (nie mylić z aktualizacjami wynikającymi z przepisów, które będą wykonywane równolegle w wersji 10.xx i 3.xx)
W okresie przejściowym istnieje możliwość zainstalowania klientowi wersji 3.xx i późniejszej aktualizacji do wersji 10.x, gdyż licencja od wersji 10.x jest akceptowana również w wersji 3.xx.
TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu