producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » R2płatnikPRO w wersjach do 20 i do 35 aktywnych umów

R2płatnikPRO w wersjach do 20 i do 35 aktywnych umów

19.03.2018

Od dziś dostępny jest w naszej ofercie R2płatnikPRO w wersjach do 20 i do 35 zatrudnionych.

Obydwie aplikacje zawierają pełną funkcjonalność wyższych wersji R2płatnikPRO, mogą być rozbudowane o moduły RCP, Akord, Koszty, HR, czy www, a ponadto można je rozszerzyć o obsługę wielu firm (biura rachunkowe).

Zakup nowych licencji w ww. opcjach skutkuje, tak jak i w pozostałych wersjach, uzyskaniem licencji R2płatnikPRO w wersji 10.x. Przejście (rozszerzenie) z serii Standard na PRO również łączy się z możliwością korzystania z wersji 10.x aplikacji.

R2płatnikPRO umożliwia między innymi automatyczne wyliczenie wynagrodzenia miesięcznego dla stawki zmienionej w trakcie miesiąca (podwyżka wynagrodzenia), wystawianie i rozliczanie poleceń wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych (delegacje), prowadzenie elektronicznych teczek pracowników, czy udostępnienie portalu dla pracowników, by mogli np. składać elektronicznie wnioski urlopowe.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną specyfikacją systemu R2płatnikPRO, która znajduje się tutaj.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu