producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » R2płatnikSBO w wersji 10

R2płatnikSBO w wersji 10

12.10.2017


 Dla partnerów SAP oferujemy również nowy standard systemu R2płatnikSBO w wersji 10.x.
 

Analogicznie jak w serii PRO nowi klienci mogą nabywać i aktualizować wersję 10.x, natomiast dotychczasowi klienci będą mogli aktualizować wersję 3.xx – wszystkie aktualizacje związane ze zmianami w przepisach będą prowadzone równolegle, natomiast nowe funkcje będą implementowane już tylko w wersji 10.x.

W sekcji Dla partnerów / Wersje demo znajdują się wersje instalacyjne obu wersji oraz aktualizacje wszystkich modułów zarówno do wersji 10.x, jak i do wersji 3.xx.

Jeśli dotychczasowy klient z wersji 3.xx będzie chciał skorzystać z nowych możliwości, to musi wykupić rozszerzenie licencji. Sugerowana cena rozszerzenia podpowiada się w naszym sklepie on-line, należy w sekcji Moje programy wybrać Rozszerzenie i zaznaczyć opcję [X] Zmiana na wersję 10.x.

Aktualizacja do wersji 10.x odbywa się tak samo, jak opisano dla serii PRO, czyli po zainstalowaniu nowego programu wersji 10 należy wgrać rozszerzoną licencję, utworzyć nową bazę danych i odtworzyć bazę danych z archiwum wersji 3.xx.


R2płatnikSBO wersja 10

Nowości wersji 10.x są analogiczne do serii PRO i dotyczą interfejsu użytkownika, szybkości pracy, wersji Unicodej i wielu nowych funkcjonalności, których pełny wykaz można znaleźć w historii zmian.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu