producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Reset2 uzyskał certyfikat Microsoft Silver ISV

Reset2 uzyskał certyfikat Microsoft Silver ISV

03.10.2012

Reset2 - producent oprogramowania do zarządzania firmą uzyskał certyfikat ISV (Independent Software Vendor) firmy Microsoft. 

ISV


"Jest to potwierdzenie naszego wieloletniego doświadczenia w opracowywaniu i sprzedaży gotowych rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania firmą. Nasze oprogramowanie jest już wykorzystywane przez 10 tys. firm." - powiedział Marek Ratajczak, Prezes Zarządu w firmie Reset2.
 
Certyfikat ISV jest przyznawany niezależnym producentom oprogramowania, których produkty spełniają rygorystyczne wymagania stawiane przez firmę Microsoft. Otrzymanie tego wyróżnienia wiąże się z przedstawieniem referencji od klientów oraz procesu certyfikacji oprogramowania pracującego na platformach Microsoft.
 
Zdobycie tego tytułu z pewnością pozytywnie wpłynie na wyróżnienie produktów Reset2 na tle produktów konkurencyjnych, a także, dzieki znajomości planów rozwoju oprogramowania Microsoft, umożliwi dostarczenie klientom innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu