producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Reset2 wspomaga rozwój sektora MŚP

Reset2 wspomaga rozwój sektora MŚP

19.06.2012

Firma Reset2 dostarcza oprogramowanie do biurowych komputerów marki TRILINE. Wybrane modele z serii PROFI posiadają pełnowartościowe pakiety, składające się z programów R2faktury i R2księga.

Oprogramowanie tworzone przez firmę Reset2, podobnie jak komputery marki TRILINE, adresowane jest przede wszystkim dla rynku małych i średnich firm. Efektem współpracy są preinstalowane wersje programów R2faktury i R2księga.

R2faktury to program przeznaczony do obsługi sprzedaży i magazynu. Umożliwia szybkie wystawianie faktur oraz niezbędnych dokumentów magazynowych. R2księga to kompleksowe narzędzie do prowadzenia uproszczonej księgowości. Oba charakteryzują się natychmiastowym wdrożeniem oraz intuicyjną obsługą.

Oprogramowanie jest wliczone w cenę komputera i gotowe do pracy zaraz po podłączeniu sprzętu. Ponadto, klienci, którzy zdecydują się na jego rejestrację, otrzymają 12-miesięczny dostęp do telefonicznej pomocy technicznej oraz bezpłatnych aktualizacji.

Komputery marki TRILINE dostępne są w sklepach komputerowych na terenie całego kraju, a w tym m.in. w sieci sklepów Alsen. Więcej informacji o oprogramowaniu firmy Reset2 można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej www.reset2.pl.O firmie Reset2 Sp. z o.o.

RESET2 Sp. z o.o. istnieje od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. Spółka zajmuje się tworzeniem, sprzedażą oraz wdrażaniem systemów informatycznych, wspomagających zarządzanie firmą. Produkty RESET2 oferują bardzo bogate możliwości, połączone z łatwą i intuicyjną obsługą.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu