producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Rozszerzona funkcjonalność serwisu dla partnerów

Rozszerzona funkcjonalność serwisu dla partnerów

12.06.2015

Z ogromną przyjemnością informujemy, że rozszerzyliśmy funkcjonalność serwisu dla partnerów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy szereg usprawnień, które powinny pozytywnie wpłynąć na jakość współpracy. Obok istniejących już funkcji, pojawiły się zupełnie nowe, takie jak np. rozrachunki czy bieżący podgląd statusu spraw serwisowych.

Zakładka o nazwie „Moje programy” to najistotniejsze dane nt. klientów, zebrane w jednym miejscu. Dostępne są tutaj takie informacje, jak: numer seryjny programu, posiadana konfiguracja, data rejestracji czy numer NIP klienta. Każdy partner posiada również bieżący podgląd daty zakończenia abonamentu z możliwością filtrowania pod kątem kończących się i nieważnych licencji. Ponadto, przewidziano możliwość  szybkiego przypisania klienta do konkretnego partnera, poprzez podanie numeru seryjnego wraz z  kodem rejestracyjnym, dla oprogramowania kupionego u dystrybutora.

Menu „Sprawy serwisowe” obejmuje listę wszystkich zgłoszeń wraz z podglądem aktualnego statusu dla każdego z nich. Tutaj również przewidziano możliwość filtrowania pod kątem otwartych, zamkniętych i ostatnio zamkniętych spraw serwisowych.

Niemniej istotną funkcją są „Rozrachunki”, to właśnie tutaj sprawdzimy wszystkie faktury i sprawnie przefiltrujemy je pod kątem niezapłaconych, przeterminowanych czy tych, dla których terminy płatności niebawem upłynie. Łatwo sprawdzimy też, które dokumenty sprzedaży zostały opłacone terminowo, a które są już po wskazanym na nich terminie płatności.

„Sklep on-line” z kolei pozwala nie tylko na zakupy poszczególnych programów na preferencyjnych warunkach, ale także na szybką kalkulację marży. Pojawiła się w nim również możliwość zakupu innych produktów takich MS SQL w wersji RUNTIME czy też czytników „inny asortyment

Oprócz ww., serwis dla partnerów wciąż oferuje podstawowe funkcjonalności, jak np. sekcję aktualności, informacje o warunkach współpracy czy informacje o planowanych szkoleniach. Po zalogowaniu dostępne są również materiały reklamowe, wersje demo oprogramowania oraz szkolenia on-line.

Bezpośredni link do logowania: www.reset2.pl/dla-partnerow/
TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu