producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Strefa partnera

Strefa partnera

20.11.2012

W związku z coraz bardziej rosnącą ilością klientów obsługiwanych przez naszych partnerów wprowadziliśmy pewne udogodnienia, pozwalające bardziej "ogarnąć" programy klientów (i zarejestrowanych potencjalnych klientów) w panelu dla partnerów.

Aktywne programy

Część programów znajdujących się na liście to programy nieużywane przez klientów z różnych przyczyn, np. zakończenie działalności, odgórnie narzucony system z centrali itp. W takich przypadkach partner może w licencji zaznaczyć taki program jako nieaktywny i w uwagach wpisać ewentualne przyczyny. Nie będzie on wtedy widoczny na podstawowej liście programów. Zawsze jednak będzie można zobaczyć listę programów nieaktywnych, żeby popracować nad oddzyskaniem części klientów.

Kontrola abonamentów

Listę programów możemy obecnie zawęzić do tych, którym w najbliższym czasie kończy się abonament lub takich, którym abonament już wygasł, ale klient z różnych względów zwleka z przedłużeniem abonamentu. Abonament zamawiamy teraz klikając bezpośrednio w link przy programie, który uwidacznia się na miesiąc przed upływem daty ważności abonamentu.

Wersje demonstracyjne

Coraz więcej potencjalnych klietów rejestruje się przy partnerze, którego wybiera ze względu na bliskość dojazdu, jakość obsługi lub z polecenia. Partner otrzymuje więc już wstępną możliwość pozyskania nowego klienta. Wystarczy zawęzić listę programów do wersji DEMO i "trzymać pieczę" nad potencjalnymi zamówieniami. Również wersje START mogą się "przerodzić" w zamówienia pełnych wersji.

Filtrowanie i uwagi własne

W licencji w "strefie partnera" można wykorzystać pole Uwagi do własnych celów. Klient nie widzi tych uwag, natomiast listę programów można zafiltrować nie tylko po nazwie klienta, ale również po słowach kluczowych wpisanych w uwagach partnera.
TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu