producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Świętujemy Dzień Księgowego!

Świętujemy Dzień Księgowego!

07.06.2019

9 czerwca 2019 r. wypada Dzień Księgowego i z tej okazji składamy wszystkim Księgowym życzenia zawodowych sukcesów, bezbłędnych bilansów, szybkiego zwrotu podatku, niekłopotliwych prezesów i wyrozumiałych urzędników Skarbówki.

Dla wszystkich mamy promocję – 40% rabatu na zakup oprogramowania do pełnej lub uproszczonej księgowości (R2fk, R2księga), bądź zintegrowanego systemu obsługi firmy (R2firma). Posiadacze licencji dowolnego z ww. programów mogą skorzystać z rabatu na jego rozszerzenie.

Regulamin promocji

1. Z oferty można skorzystać w dniach od 7 do 14 czerwca 2019r.
2. Promocja obejmuje:
- zakup nowych licencji oprogramowania R2firma, R2fk, R2księga serii Standard i PRO,
- zakup rozszerzeń posiadanych licencji oprogramowania R2firma, R2fk, R2księga serii Standard i PRO.
3. W ramach objętego rabatem zakupu rozszerzeń można powiększyć program o dodatkowe firmy, stanowiska, środki trwałe oraz dowolne moduły.
4. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.
5. Cena zakupu programu lub rozszerzenia nie może być mniejsza niż 89,- zł netto.
6. Oferta nie dotyczy zakupu kolejnej licencji posiadanego przez klienta oprogramowania R2firma, R2fk, R2księga serii Standard i PRO.

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z działem sprzedaży pod numerem telefonu 71/38-28-700 lub pod adresem sprzedaz@reset2.pl.

 
TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu