producent oprogramowania

 • Polski
 • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » System obsługi klienta on-line

System obsługi klienta on-line

11.05.2011

Szanowni Klienci,
przypominamy wszystkim, że na naszej stronie internetowej w dziale "Obsługa klientów"  działa system obsługi klienta on-line. System umożliwa Państwu zdalne zarządzanie licencjami programów na swoim koncie i pozwala na przykład na sprawdzenie legalności swojego oprogramowania, czy szybkie zrealizowanie zamówienia.

W dziale obsługi klientów można szybko i w dowolnym momencie:

 • sprawdzić, jakie posiadamy zarejestrowane oprogramowanie
 • pobrać plik licencyjny i wydrukować załącznik do licencji potwierdzający dane licencjobiorcy
 • sprawdzić dane firmy i zmodyfikować dane kontaktowe
 • skalkulować cenę nowego programu, uwzględniającą wszystkie aktualne promocje
 • zamówić abonament lub rozszerzenie programu (jeśli Państwa dostawcą oprogramowania jest Partner Reset2, to wszystkie zamówienia będą przekierowywane do obsługującej Państwa firmy)


Zachęcamy do odwiedzenia naszego systemu obsługi klientów. Logowanie możliwe jest na dwa sposoby:

 1. Na stronie www.reset2.pl klikamy w Obsługa klientów - logujemy się podając swój adres e-mail i hasło.
  UWAGA. Klienci, którzy dotychczas nie korzystali z tego systemu, mogą się zalogować podając zamiast e-maila numer seryjny programu, a zamiast hasła otrzymany klucz do programu.
   
 2. Bezpośrednio w programie klikamy w menu główne Pomoc-Zamówienia on-line - jesteśmy automatycznie zalogowani na swoim koncie.
  UWAGA. Automatyczne logowanie nie jest możliwe w starszych wersjach programów, dlatego wszystkich użytkowników, którzy nie aktualizują programu na bieżaco prosimy o wykonanie aktualizacji bezpośrednio w programie (menu Zbiory-Narzędzia-Aktualizacja programu).


Klienci, którzy dotychczas nie korzystali systemu obsługi on-line, proszeni są o uzupełnienie swojego adresu e-mail i hasła. W tym celu należy zalogować się sposobem (1): kliknąć w  Obsługa klientów, w polu Adres e-mail podać numer seryjny dowolnego swojego programu, w polu hasło podać otrzymany klucz do tego programu. Po zalogowaniu przejść do działu "Moje dane", uzupełnić pola E-mail, Hasło, Potwierdź hasło i zaakceptować zmiany. Uzupełnienie adresu e-mail umożliwi późniejsze łatwe logowanie i ewentualne przypomnienie hasła.
UWAGA. Zmiana danych możliwa jest tyko po zalogowaniu sposobem (1), więc jeśli ktoś zalogował się spobem (2) bezpośrednio z programu, a chce uzupełnić swój e-mail i hasło to musi się wylogować i ponownie się zalogować podając w parametrach logowania numer seryjny programu i klucz.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu