producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » VII Spotkanie Partnerów Reset2

VII Spotkanie Partnerów Reset2

23.09.2016

 W dniach 16 i 17 września 2016 r. odbyło się VII Spotkanie dla Aktywnych Partnerów Reset2. Uczestnicy spotkali się w Hotelu Atut w Licheniu Starym położonym w województwie wielkopolskim nad Jeziorem Licheńskim. 

VII A

Tematem przewodnim spotkania było zaprezentowanie nowości w ofercie RESET2 - zintegrowanego systemu R2firma. 

 
W pierwszym dniu spotkania uczestnicy wzięli udział w warsztatach "Implementacja JPK – Jednolitego Pliku Kontrolnego w serii programów R2", "Implementaca API w programie R2płatnikPRO" oraz wykładzie "Nowości w R2płatnik i R2płatnikPRO".

VII G
 
Wieczór uatrakcyjniły koncert organowy w Bazylice, wspólna biesiada oraz rozgrywki w hotelowej kręgielni.

VII F
 
W drugim dniu, po porannych zajęciach sportowych dla zainteresowanych i śniadaniu odbyły się warsztaty "Modyfikacja obiektów użytkownika w programie i module WWW", "Instalacja i konfiguracja czytnika, rozliczenie czasu pracy", "Obieg dokumentów + WWW w R2płatnikPRO", "Od bilansu do bilansu w R2fk". 
 
Na zakończenie, wśród wszystkich uczestników spotkania rozlosowane zostały drobne upominki. 
 
Ogłoszono i uhonorowano 3 Partnerów Roku 2015/2016:
 
Za największy obrót - SUPREMIS Sp. z o.o.

VII B
 
Za największą ilość sprzedanych licencji - COMPUTEX Sp. j. W. Kamiński, T. Muszyński 

VII C
 
Za największy wzrost sprzedaży - SOFT EKSPERT Sp. z o.o. 

VII D
 
Pamiątkową statuetkę oraz upominek otrzymał także Pan Andrzej Pawlak z firmy SAP za wieloletnią pomoc i okazane nam wsparcie

VII E
 
100% frekwencja naszych Partnerów i wieloletnich przyjaciół, serdeczna atmosfera, piękna pogoda oraz gościnność hotelu, sprawiły, że VII Spotkanie dla Aktywnych Partnerów Reset2 uznajemy za wyjątkowo udane. 
 
Dziękujemy i pozdrawiamy!TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu