producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » VIII Spotkanie Partnerów Reset2

VIII Spotkanie Partnerów Reset2

18.09.2018


W dniach 14 i 15 września 2018 r. odbyło się VIII Spotkanie dla Aktywnych Partnerów Reset2. Uczestnicy spotkali się w Srebrnej Górze położonej w województwie dolnośląskim, w powiecie ząbkowickim.

VIII SPOTKANIE 100  
VIII SPOTKANIE 2
W pierwszym dniu uczestnicy wzięli udział w wykładach dotyczących nowości w programach R2firma oraz R2płatnik.


VIII SPOTKANIE 3
Zorganizowane zostały również warsztaty "Od bilansu do bilansu w R2firmie – przesunięty rok obrotowy w R2firma część I i II", "Pola własne i funkcje w programie R2płatnikPRO" oraz "Zastosowanie SQL w eksportach i makietach w R2płatnikPRO".


VIII SPOTKANIE 4

VIII SPOTKANIE 5
Zainteresowane osoby mogły skorzystać z indywidualnych konsultacji z pracownikami serwisu Reset2.


VIII SPOTKANIE 6

VIII SPOTKANIE 7

VIII SPOTKANIE 8
Po części szkoleniowej wyruszyliśmy w podróż kolejką do Twierdzy Srebrna Góra. Przyznać trzeba, że klimat zrekompensował nam złą pogodę.


VIII SPOTKANIE 9

VIII SPOTKANIE 10Uczestnicy spotkania wzięli udział w strzelaniu z broni palnej, m.in. AK-47, pistoletu ReX Zero 1, karabinka Mosin,strzelby pump-action oraz rakietnicy. Niektórym dane było postrzelać również z łuku.


VIII SPOTKANIE 15

VIII SPOTKANIE 14
Dodatowymi atrakcjami było zwiedzenie fortu


VIII SPOTKANIE 11


VIII SPOTKANIE 12
oraz nocne zwiedzanie twierdzy z przezabawnym przewodnikiem.


VIII SPOTKANIE 16Wieczór uświetniła biesiada w znakomitym towarzystwie.W drugim dniu zajęcia poprowadzili również nasi Partnerzy - Pan Tomasz Badziński z firmy ALTAB S.A. o "Implementacji nowych funkcjonalności u Klienta" oraz Pan Andrzej Borla z firmy Usługi Informatyczno-Ekonomiczne Andrzej Borla na temat "API do R2firmy".


VIII SPOTKANIE 17

VIII SPOTKANIE 19
  VIII SPOTKANIE 18Na zakończenie, wśród wszystkich uczestników spotkania rozlosowane zostały drobne upominki. 
 
Ogłoszono i uhonorowano 2 Partnerów:
 
nagrodą PARTNERA ROKU 2017/2018 za największą sprzedaż - UNICOM Jadwiga Turko


VIII SPOTKANIE 20oraz WYRÓŻNIENIEM za wysokie kompetencje wdrożeniowe programów kadrowo-płacowych - Pana Tomasza Badzińskiego z firmy ALTAB S.A.


VIII SPOTKANIE 21100% frekwencja naszych Partnerów i wieloletnich przyjaciół oraz serdeczna atmosfera sprawiły, że VIII Spotkanie dla Aktywnych Partnerów Reset2 uznajemy za bardzo udane. 
 
Dziękujemy i pozdrawiamy!
TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu