producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Wdrożenie w Urzędzie Miasta Racibórz

Wdrożenie w Urzędzie Miasta Racibórz

15.02.2010

Zakończyliśmy wdrożenie systemu R2płatnikPRO w Urzędzie Miasta Racibórz.

Zakończyło się wdrożenie systemu R2płatnikPRO w Urzędzie Miasta Racibórz. Prowadził je Sputnik Software Sp. z o.o. - nasz partner z Poznania, który specjalizuje się w systemach dla urzędów i administracji publicznej zebranych pod marką Nowoczesny Urząd.

System obsługuje ponad 800 zatrudnionych w urzędzie i jednostkach podległych, m.in. w Straży Miejskiej, a obsługuje go ok. 30 użytkowników.

Na życzenie Klienta rozbudowaliśmy funkcjonalność karty pracy i modułu internetowego, który służy pracownikom urzędu do rejestrowania wejść i wyjść poprzez przeglądarkę internetową. Ponadto pracownicy mają dostęp do swoich danych personalnych i kadrowych, mogą wypełniać wnioski o urlop wypoczynkowy, mają podgląd czasu pracy.
Wykonaliśmy Plan pracy - tworzenie grafiku pracy dla osób pracujących w trybie zmianowych, a następnie automatyczne przepisanie do miesięcznej karty pracy. Zintegrowaliśmy także R2płatnikPRO z systemem rejestracji czasu pracy.

www.raciborz.pl
www.nowoczesnyurzad.plTRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu