producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Wersja 3.30 systemów R2płatnikPRO i R2płatnikSBO

Wersja 3.30 systemów R2płatnikPRO i R2płatnikSBO

31.03.2010

Dostępna jest już wersja instalacyjna 3.30 systemów R2płatnikPRO i R2płatnikSBO. W stosunku do wersji 3.20 zawiera kilka ciekawych funkcjonalności:

1. moduł planowania pracy
2. tabele użytkownika pozwalające na tworzenie np. własnych bibliotek
3. symulacja zmian warunków zatrudnienia
4. sprawozdanie GUS Z-02
5. pobieranie kursów walut
6. ewidencja wkładów KZP
7. tabele zaszeregowania
8. numeracja umów o pracę
9. ewidencja ZFŚS

1. Moduł planu pracy umożliwia teraz szybkie rozplanowanie czasu pracy na konkretnych stanowiskach pracy. Przykładowo możemy automatycznie zaplanować godziny pracy portierom w systemie pracy 12/24 lub obsadę maszyn w systemie 2 lub 3-zmianowym.

2. Tabele użytkownika pozwalają na samodzielne tworzenie własnych ewidencji, np. dodatkowej ewidencji zadań do wykonania przez pracownika lub ewidencji wypożyczonych dokumentów. Funkcjonalność ta pozwala we własny sposób rozbudować bazę danych pracowniczych.

3. Automatyczna symulacja zmian warunków zatrudnienia pozwala na zaplanowanie podwyżki dla grupy pracowników, zapoznanie się z przewidywanym wzrostem kosztów pracy i akceptację lub rezygnację z planowanych zmian warunków umowy.

4. Kolejne ze sprawozdań, do którego możemy zostać wyznaczeni przez GUS.

5. W przypadku wykorzystywania modułu delegacji zagranicznych bardzo przydatna funkcja, pozwalająca na automatyczne pobieranie aktualnych kursów walut kraju docelowego.

6. Przy prowadzeniu przez zakład Kasy Zapomogowo Pożyczkowej nowa ewidencja wkładów KZP pozwala na zintegrowanie kasy bezpośrednio w programie i zrezygnowanie z prowadzenia dodatkowej analityki w zewnętrznym programie.

7. Definiowalne tabele zaszeregowania umożliwiają usystematyzowanie siatki płac dla wybranych działów pracowniczych.

8. Numeracja umów o pracę pozwala na wprowadzenie niezależnego rejestru zawiranych umów.

9. W przypadku utworzenia Zakładowego Fuduszu Świadczeń Socjalnych możliwe jest teraz ewidencjonowanie, przyznawanie i automatyczne wypłacanie świadczeń z tego funduszu.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu