producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Wersje językowe - We speak English - Wir sprechen Deutsch - Mluvíme česky

Wersje językowe - We speak English - Wir sprechen Deutsch - Mluvíme česky

07.10.2013

Miło nam poinformować, że obecnie nasze programy R2płatnik i R2środki serii PRO i SBO w wersji 3.37 posiadają interfejs angielski, niemiecki i czeski. Nie będzie już problemu z poruszaniem się w programie przez osoby nie znające języka polskiego.

Międzynarodowy wymiar naszych programów umożliwia obecnie wgląd do programów przez menadżerów korporacji posiadających oddziały w Polsce oraz przez informatyków nadzorujących globalne zasoby IT.

Żeby uaktywnić wybraną wersję językową należy w menu Ustawienia-Środowisko na zakładce Inne zaznaczyć odpowiedni język. Obecnie udostępniona została wersja angielska, niemiecka i czeska. Wersja angielska zawiera własny kompletny słownik utworzony przez naszego tłumacza, natomiast inne wersje językowe wymagają wymagają opcji [X] Włącz tłumaczenia on-line.

Wybór języka następuje przy logowaniu użytkownika. Żeby okienko logowania się pokazywało, należy wpisać do bazy kilku użytkowników lub dla użytkownika ADMIN wprowadzić hasło.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu