producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Wiosenne szkolenia i egzamin DZP.

Wiosenne szkolenia i egzamin DZP.

08.03.2017

Informujemy, że najbliższe szkolenia dla partnerów planowane są na początek maja 2017:

 szkolenie: data:
F-01: wtorek 09.05.2017
P-01: środa 10.05.2017
P-02: czwartek 11.05.2017
P-03: piątek 12.05.2017
           
 

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego w sekcji 'Planowane szkolenia'.
Liczba miejsc jest ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń.

Informujemy również, że w piątek 12.05.2017r. (po szkoleniu P-03) odbędzie się egzamin DZP systemów R2płatnik, R2płatnikPRO i R2płatnikSBO. Certyfikat serii STANDARD obejmuje zagadnienia poruszane na szkoleniach P-01 i P-02. Certyfikat serii PRO i SBO obejmuje dodatkowo zakres szkolenia P-03. Egzamin jest bezpłatny. Chęć przystąpienia do egzaminu prosimy zaznaczyć w uwagach formularza zgłoszeniowego.Szkolenie F-01: Podstawowe zagadnienia z obsługi systemów R2fk i R2księga
Zapisy na szkolenie w terminie: 09.05.2017r. (wtorek)

Celem szkolenia jest przekazanie podstawowej wiedzy z zakresu instalacji i użytkowania systemów R2fk i R2księga. Spróbujemy prześledzić podstawowe kroki pracy z programem z uwzględnieniem wymagań prawnych. Pokażemy jak księgować różnego rodzaju zdarzenia gospodarcze i jak rozliczyć i zamknąć miesiąc. Postaramy się przekazać wiele praktycznych porad dotyczących wykorzystania systemu.
Szkolenie przeznaczone jest dla nowych partnerów, którzy nie mają doświadczenia w sprzedaży systemów finansowo-księgowych oraz dla partnerów, którzy chcą uzupełnić wiedzę z zakresu zagadnień finansowo-księgowych.


Szkolenie P-01: Instalacja i użytkowanie systemów z rodziny R2płatnik

Zapisy na szkolenie w terminie: 10.05.2017
Celem szkolenia jest przekazanie podstawowej wiedzy z zakresu instalacji i użytkowania systemów R2płatnik, R2płatnikPRO i R2płatnikSBO. Spróbujemy prześledzić podstawowe zasady pracy z programem. Pokażemy jak realizowane są zadania działu kadr i rachuby płac ze szczególnym uwzględnieniem przepisów prawnych. Postaramy się przekazać wiele praktycznych porad dotyczących użytkowania systemu.


Szkolenie P-02: Wdrażanie i definiowanie systemów z rodziny R2płatnik
Zapisy na szkolenie w terminie: 11.05.2017
Celem szkolenia jest przekazanie zaawansowanej wiedzy z zakresu wdrażania i definiowania systemów R2płatnik, R2płatnikPRO i R2płatnikSBO. Spróbujemy przystosować system do wymagań konkretnego przedsiębiorstwa z uwzględnieniem specyfiki różnego rodzaju działalności. Zapoznamy uczestników ze sposobem definiowania składników wynagrodzeń, tworzenia własnych raportów i makiet dokumentów. Postaramy się przekazać wiele praktycznych porad dotyczących definiowania systemu.

Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla nowych partnerów, jak również dla partnerów posiadających już pewne doświadczenie w zakresie wdrażania systemów płacowo-kadrowych, którzy chcą doszkolić swoje umiejętności paktyczne.


Szkolenie P-03: Administrowanie i zaawansowane możliwości systemów z rodziny R2płatnik

Zapisy na szkolenie w terminie: 12.05.2017
Celem szkolenia jest przekazanie szczegółowej wiedzy z zakresu nadzoru i konfiguracji systemów  R2płatnikPRO i R2płatnikSBO.
Spróbujemy zdefiniować własne zestawienia SQL. Zapoznamy uczestników ze strukturą bazy danych, migracją danych. Postaramy się przekazać wiele praktycznych porad dotyczących konfigurowania interfejsu systemu. Pokażemy jak skonfigurować WWW i obieg dokumentów.

Szkolenie przeznaczone jest dla partnerów posiadających już pewne doświadczenie w zakresie wdrażania systemów płacowo-kadrowych, którzy chcą wykorzystać w pełni możliwości systemu.Po szkoleniu odbędzie się egzamin DZP.
TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu