producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Wnioski urlopowe przez internet

Wnioski urlopowe przez internet

05.04.2006

Funkcjonalność systemu R2płatnikPRO i R2płatnikSBO rozbudowana została o możliwość dostępu do wybranych danych przez przeglądarkę internetową.

W pakiecie systemu wersji 3.14 dostępna jest aplikacja internetowa, umożliwiająca wgląd pracowników w swoje dane. Po zalogowaniu pracownik może na przykład samodzielnie wypisać wniosek urlopowy. Wniosek ten jest widoczny w karcie urlopowej pracownika i wystarczy go zatwierdzić, zamiast wprowadzać nowy urlop.

Żeby wykorzystać tą funkcjonalność należy udostępnić w firmie serwer www (Appache lub Microsoft IIS) i zainstalować na nim aplikację internetową z systemu R2płatnikPRO. Dostęp przez przeglądarkę może być tylko wewnątrz firmy (intranet) lub zewnętrzny, w zależności od tego, czy serwer www udostępnimy tylko wewnątrz sieci lokalnej, czy w internecie.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu