producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Współpraca z SAP Business One 9

Współpraca z SAP Business One 9

26.03.2014

Aktualna wersja systemu R2płatnikSBO umożliwia współpracę z SAP Business One wersji 9. Opis komunikacji R2płatnikSBO z Sap Business One znajdziemy w zaktualizowanej instrukcji obsługi.

Dzisiaj wystawiliśmy aktualizację systemu R2płatnik, która umożliwia współpracę z SAP Business One wersji wersji 9 na dwa oficjalne sposoby:
1. SBO R2addon - przy wykorzystaniu R2addon.exe (aktualny addon można pobrać z naszej strony, bezpośredni link tutaj)
2. SBO direct - przy wykorzystaniu DI API – należy w menu Ustawienia-Środowisko na zakładce Eksport uzupełnić wszystkie (!) pola z sekcji Parametry dostępowe SAP, czyli m.in.Serwer licencji i Typ bazy danych.
Jeśli Typ bazy danych ustawimy na SAP HANA Server to możliwe jest również wpisanie dekretu do tej bazy, pod warunkiem, że został zainstalowany klient SB1 HANA i DI API HANA. W wersji 9.1 zarówno klient SB1 jak i DI API będzie już wspólny dla SQL i HANA.

Dzisiaj również zaktualizowana została instrukcja obsługi (do pobrania bezpośrednio z programu lub z naszej strony, link: tutaj), w której znajdziemy opis komunikacji R2płatnikSBO z Sap Business One. Są to rozdziały:
1. Instrukcja użytkownika – Księgowanie i rozliczenie kosztów – Dekret księgowy – Eksport dekretów księgowych
2. Instrukcja administratora – Parametryzacja systemu – Środowisko, zakładka Eksport
Myśle, że zadowoli to klientów, którzy oczekują dokumentacji połączenia z SB1 oboma metodami (addon i direct).TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu