producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Współpraca z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu

Współpraca z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu

25.06.2014

Mamy przyjemność poinformować Państwa o nawiązanej współpracy między Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu i firmą Reset2.

Celem współpracy jest podejmowanie wspólnych przedsięwzięć dydaktycznych, mających na celu zapoznanie studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych UE we Wrocławiu z działaniem naszych programów.

W ramach kooperacji specjaliści firmy Reset2 będą prowadzii zajęcia dla słuchaczy studiów podyplomowych organizowanych przez UEW w Katedrze Rachunkowości Finansowej i Kontroli w zakresie obsługi programów płacowych (R2płatnik) oraz finansowo-księgowych (R2fk, R2księga).

Dopełnienie współpracy jest umożliwienie słuchaczom studiów podyplomowych odbycie stażu lub praktyki w RESET2 Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje na temat studiów podyplomowych znajdziecie Państwo poniżej. Serdecznie zapraszamy.
TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu