producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Zamawianie abonamentów

Zamawianie abonamentów

16.11.2011

Zachęcamy naszych Partnerów do terminowego składania zamówień na kończące się abonamenty programów Klientów.

Szanowni Partnerzy!

Przypominamy, że firma Reset2 kontaktuje się z Klientami, tydzień po upływie abonamentu na ich program. Klienci otrzymują wówczas ofertę na przedłużenie abonamentu na kolejny rok bezpośrednio od producenta oprogramowania.

Mając na uwadze prowizje partnerskie, zachęcamy do terminowego składania zamówień na abonamenty programów Państwa Klientów.

Jeśli Klient, mimo otrzymania od Partnera oferty na przedłużenie abonamentu, z jakichkolwiek względów zwleka z zamówieniem, to prosimy o uprzedzenie o tym fakcie biuro Reset2. W takich przypadkach, mimo przeterminowania daty ważności abonamentu, nie będziemy Klientowi bezpośrednio składali kolejnej oferty.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu