producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Zamawianie abonamentu jednym "kliknięciem"

Zamawianie abonamentu jednym "kliknięciem"

10.06.2011

W najnowszych wersjach naszych programów funkcjonuje mechanizm automatycznego zamawiania abonamentów. Miesiąc przed końcem okresu ważności abonamentu, program informuje o zbliżającym się terminie i pozwala zamówić abonament na kolejny rok.

Pojawiający się w programie komunikat, umożliwia samodzielne wygenerowanie faktury proforma na abonament programu. Proforma uwzględni wszystkie przysługujące Państwu rabaty i zostanie wysyłana na podany przez Państwa adres e-mail.

Zachęcając do korzystania z nowej formy zamawiania abonamentów chcemy jednocześnie rozwiać pojawiające się wątpliwości.

1. Kliknięcie "zamawiam abonament" nie oznacza zamówienia "w ciemno". Klient zostaje przekierowany na naszą stronę internetową, gdzie skalkulowana zostanie cena abonamentu. Dopiero po akceptacji ceny wygenerowane zostanie zamówienie wraz z załączoną fakturą proforma.

2. Oferta uwzględni wszystkie przysługujące rabaty z tytułu posiadania zestawu programów, dokładnie tak samo, jak wcześniej wysyłane proformy. Dokładnie taką samą ofertę otrzymałby Klient po kontakcie telefonicznym z biurem firmy.

3. Zamówienie rocznego abonamentu przed upływem jeszcze aktualnego abonamentu nie oznacza skrócenia okresu aktualizacji. Nowy abonament będzie obowiązywał i tak dopiero przez rok od daty wygaśnięcia dotychczasowego abonamentu.

4. Efekt samodzielnego zamówienia z programu jest dokładnie taki sam, jak bezpośredni kontakt telefoniczny, ale dzięki temu rozwiązaniu oszczędzają Państwo czas i nie muszą pamiętać daty końca abonamentu.

UWAGA. Starsze wersje programów nie posiadają automatycznych procedur zamówień, dlatego wszystkich użytkowników, którzy nie aktualizują programu na bieżaco prosimy o wykonanie aktualizacji bezpośrednio w programie (menu Zbiory-Narzędzia-Aktualizacja programu). Aktualizacje dostępne są również na naszej stronie internetowej przy konkretnym programie w dziale "Jak aktualizować".TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu