producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Zmiana modelu sprzedaży

Zmiana modelu sprzedaży

18.04.2018

Ze względu na unowocześnienie modelu sprzedaży oraz zmniejszone zainteresowanie ze strony klientów, zrezygnowaliśmy z dołączania do każdego zamówionego programu pudełka. Jeżeli klient będzie zainteresowany otrzymaniem oryginalnego pudełka zawierającego m.in. instrukcję w formie książki, to przy zamówieniu programów można zaznaczyć dodatkową opcję przesyłki pocztowej, za opłatą 15,- zł netto. Opłata jest stała i nie ulega zwielokrotnieniu w stosunku do liczby zamawianych programów.

Jednocześnie przypominamy, że do zainstalowania i uruchomienia programu wystarczy wersja demonstracyjna (umieszczona na naszej stronie internetowej w panelu dla partnerów - zakładka „wersje demo”) oraz nr seryjny i klucz. Pełna instrukcja obsługi, przygotowana do druku, znajduje się w każdym programie w menu Pomoc → Instrukcja obsługi do wydrukowania. Każdy z programów ma również wbudowaną, szczegółową i na bieżąco aktualizowaną pomoc kontekstową, dostępną pod klawiszem F1.

Na początkowym etapie pracy z programami przydatne będą również playlisty z „Szybkim startem”, dostępne na naszym kanale na Youtube. Drukowane broszury „Szybki start” można również bezpłatnie zamówić w zakładce „Materiały reklamowe”.

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu