producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Zmiany w warunkach współpracy - dokończenie formalności

Zmiany w warunkach współpracy - dokończenie formalności

08.07.2011

W kwietniu lub w maju otrzymali Państwo pocztą aneksy do dotychczasowych umów partnerskich lub też ich wypowiedzenia wraz z aktualnie obowiązującymi umowami. Bardzo prosimy o jak najszybsze odesłanie podpisanych dokumentów. 

Od 1 maja 2011 zmodyfikowaliśmy warunki współpracy (Producent - Partner). Główną ideą zmian była jak najmniejsza ingerencja producenta w układy na linii Partner - Klient oraz przeciwstawienie się tendencjom klientów do bezpośredniej obsługi przez producenta, a nie przez firmy do tego stworzone, czyli naszych Partnerów.

Aby wprowadzić w życie wyżej wymienione założenia, konieczne było zmodyfikowanie dotychczasowych umów dotyczących współpracy z Partnerami. W kwietniu oraz maju otrzymali Państwo pocztą aneksy do dotychczasowych umów partnerskich lub też ich wypowiedzenia wraz z aktualnie obowiązującym porozumieniem. Bardzo prosimy o jak najszybsze odesłanie podpisanych aneksów oraz porozumień. 

UWAGA! Brak aktualnej umowy z Partnerem skutkował będzie ograniczeniem składanych przez niego zamówień.  

Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie jeszcze bardziej owocna i satysfakcjonująca.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu