producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Zmiany w zamówieniach abonamentów

Zmiany w zamówieniach abonamentów

12.05.2011

Szanowni Klienci,
w celu usprawnienia procedur związanych z zamawianiem abonamentów na aktualizacje
chcemy zaproponować pewne zmiany, które ułatwią i skrócą czas związany z tymi czynnościami.

W najnowszych wersjach naszych programów wprowadziliśmy mechanizm automatycznego zamawiania abonamentów na aktualizacje. Miesiąc przed końcem okresu ważności abonamentu program będzie informował o zbliżającym się terminie i umożliwiał zamówienie abonamentu na kolejny rok. W przypadku wyrażenia chęci przedłużenia abonamentu, klient będzie kierowany (i logowany) do działu "Obsługa klientów" na naszej stronie internetowej, gdzie przygotowywane będzie odpowiednie zamówienie. Analogicznie jak dotychczas będzie możliwość zapłaty na podstawie faktury proforma, która wygenerowana zostanie automatycznie w systemie zamówień on-line.

Jeśli dostawcą oprogramowania jest Partner Reset2, to zamówienie będzie wysyłane e-mailem bezpośrednio do obsługującej Państwa firmy, która niezwłocznie się z Państwem skontaktuje w celu realizacji zamówienia.

Rezygnujemy tym samym z dotychczasowej formy proponowania przedłużenia abonamentu (czyli z powiadamiania pocztowego o zbliżającym się terminie ważności abonamentu), w zamian proponując automatyczne procedury bezpośrednio w programie z możliwością przekierowanie do naszego systemu zamówień on-line.

UWAGA. Starsze wersje programów nie posiadają automatycznych procedur zamówień, dlatego wszystkich użytkowników, którzy nie aktualizują programu na bieżaco prosimy o wykonanie aktualizacji bezpośrednio w programie (menu Zbiory-Narzędzia-Aktualizacja programu).  Aktualizacje dostępne są również na naszej stronie internetowej przy konkretnym programie w dziale "Jak aktualizować".TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu