producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   » Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

RESET2 - producent oprogramowania od 1992 roku.

RESET2 Oprogramowanie sp. z o.o. sp.k. (dawniej RESET2 sp .z o.o.) działa od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. Zajmujemy się tworzeniem oraz sprzedażą i wdrażaniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie firmą. W naszych produktach główny nacisk kładziemy na bogate możliwości połączone z łatwą i intuicyjną obsługą.

Pracownicy i współpracownicy naszej firmy stanowią wysoko wykwalifikowaną kadrę posiadającą kilkunastoletnią praktykę w opracowywaniu i wdrażaniu systemów informatycznych. Szybkość reakcji na wszelkie wnioski i sugestie użytkowników jest doceniana przez naszych klientów.

Specjalizujemy się w systemach płacowo-kadrowych. Od 1992 roku stworzyliśmy już 4 generacje tych systemów. Aktywnych użytkowników programów R2płatnik, R2płatnikPRO i R2płatnikSBO jest już ponad 15 tysięcy. Oznacza to, że około milion pracowników w Polsce ma naliczane wynagrodzenia na programach rodziny R2płatnik, które tym samym wyznaczają standardy w zakresie oprogramowania płacowo-kadrowego.

Programy R2płatnik, R2płatnikPRO i R2płatnikSBO są doskonałym uzupełnieniem systemów finansowo-księgowych innych producentów. Doceniła to m.in. firma SAP - światowy lider w zakresie oprogramowania dla firm. Na mocy umowy podpisanej w 2004 roku zostaliśmy partnerem SAP w zakresie rozwiązań komplementarnych (SAP Software Partner) i przygotowaliśmy specjalną wersję programu R2płatnikPRO dedykowaną dla systemu SAP Business One. W ten sposób powstał program R2płatnikSBO. System SAP Business One uzupełniony o program R2płatnikSBO stanowi kompletny system do zarządzania przedsiębiorstwem.

W ofercie posiadamy również własne programy wspierające pozostałe aspekty działalności firmy. Są to programy księgowe R2fkPRO, R2fk i R2księga, system obsługi sprzedaży i magazynu R2faktury oraz wspierający zarządzanie i obsługę środków trwałych programy R2środkiPRO i R2środki. Korzysta z nich aktywnie już ponad 5 tysięcy użytkowników.

O bogatej funkcjonalności naszych systemów świadczy fakt, iż cieszą się one dużym zainteresowaniem w biurach rachunkowych. Programy R2płatnik, R2fk i R2księga stanowią dla tych biur podstawowe narzędzie pracy.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom różnych grup użytkowników podzieliliśmy oferowane przez nas produkty na trzy serie: Standard - dla małych i średnich firm, PRO - dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz SBO - dla użytkowników SAP Business One.

Aktualnie intensywnie pracujemy nad aktualizacją i rozbudową (i tak już dużych) możliwości wszystkich naszych systemów. W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie do sprzedaży modułu zarządzania personelem (HR) dla systemów R2płatnikPRO i R2płatnikSBO oraz uzupełnienie serii PRO o nasze pozostałe programy.

Opinie oraz rosnąca liczba aktywnych użytkowników upewniają nas, że nasze prace podążają we właściwym kierunku.

Zapraszamy również Państwa do współpracy!
RESET2 i partnerzy

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu