producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   » Partnerstwo Microsoft

Partnerstwo Microsoft

W sierpniu 2012r. firma Reset2 weszła do Programu Partnerskiego Microsoft i uzyskała certyfikat ISV (Independent Software Vendor) firmy Microsoft.

ISV
Certyfikat ISV jest przyznawany niezależnym producentom oprogramowania, których produkty spełniają rygorystyczne wymagania stawiane przez firmę Microsoft. Otrzymanie tego wyróżnienia wiąże się z przedstawieniem referencji od klientów oraz procesu certyfikacji oprogramowania pracującego na platformach Microsoft.


Współpraca z pewnością pozytywnie wpłynie na wyróżnienie produktów Reset2 na tle produktów konkurencyjnych, a także, dzieki znajomości planów rozwoju oprogramowania Microsoft, umożliwi dostarczenie klientom innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb.

 

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu