producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   » Partnerstwo SAP

Partnerstwo SAP

Na mocy umowy podpisanej 30.12.2004 firma RESET2 została partnerem SAP w zakresie rozwiązań komplementarnych (SAP Software Partner) i stworzyła system płacowo-kadrowy R2płatnikSBO zintegrowany z systemem SAP Business One.

SAP Software PartnerFirma SAP jest uznanym światowym liderem wśród dostawców oprogramowania biznesowego dla firm ze wszystkich branż i sektorów gospodarki. SAP jest największym producentem oprogramowania do obsługi wewnętrznych procesów w organizacjach i trzecim co do wielkości dostawcą oprogramowania na świecie. Oprogramowania SAP używa 12 milionów użytkowników w 88 tys. instalacji na całym świecie. SAP zatrudnia obecnie blisko 30 tys. osób w ponad 50 krajach. W Polsce SAP jest obecny od 1995 roku.
SAP jest producentem systemu SAP Business One - nowoczesnego systemu informatycznego wspierającego zarządzanie firmą.


Dzięki współpracy SAP i RESET2 opracowały wspólną ofertę dla firm. System SAP Business One w połączeniu z R2płatnikSBO stanowi kompletny system do zarządzania przedsiębiorstwem. Dodatkowo R2środkiSBO stanowi doskonałe uzupełnienie systemu do zarządzania majątkiem trwałym.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu