producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Prasa o nas

Prasa o nas

Zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi informacjami prasowymi.

Poniżej znajdują się artykuły, które ukazały się w prasie.


Monitor Księgowego

Komputerowe systemy zarządzania magazynem to programy obsługujące i wspomagające procesy związane ze sprzedażą zarówno detaliczną, jak i hurtową. Ich nadrzędnym celem jest ewidencja wszystkich zdarzeń gospodarczych związanych z obrotem materiałami i towarami handlowymi, a także przechowywanie informacji o stanie, miejscu i wartości składowanych półproduktów i towarów.

IIC MAGAZINE

Z perspektywy parnera handlowego
"Wrocławska forma RESET2 postanowiła wprowadzić na rynek system kadrowo-płacowy oparty na bazie danych DB2 Viper 9.1."

Gazeta Wyborcza

Nieocenione narzędzie pracy w małej firmie na płycie CD
"Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i zatrudniasz pracowników, a sprawy związane z naliczaniem płac i prowadzeniem kadr nie nastręczają Ci żadnych kłopotów to powinieneś pominąć ten artykuł, gdyż nie należy ulepszać dobrego."

Komputer Świat

Rozliczenia w domowym zaciszu
"Programy kadrowo-płacowe najczęściej są droższe od tych do fakturowania, ponieważ są bardziej skomplikowane, Komputer Świat znalazł jednak program R2płatnik, który jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla małej firmy. Wersja demo jest w pełni funkcjonalna, darmowa, pod warunkiem wykorzystywania jej dla maksimum trzech pracowników. To wystarczające rozwiązanie na początku działalności niewielkiego biznesu. Program nie ma również ograniczenia co do czasu bezpłatnego korzystania. Mamy więc wiele możliwości przetestowania go, a jeżeli nam się spodoba i będziemy chcieli zwiększyć zatrudnienie, to wystarczy zapłacić i dalej korzystać z opisywanej aplikacji."

Computerworld

Oprogramowanie kadrowo-płacowe
"R2płatnikPRO to oparty na serwerze SQL program płacowo-kadrowy przeznaczony dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Ta opracowana przez firmę RESET2 aplikacja umożliwia zarządzanie kadrami i strukturą organizacyjną firmy, naliczanie wynagrodzeń oraz automatyczne rozliczenia z Urzędem skarbowym i ZUS."

Gazeta Prawna

Wszystkie drogi prowadzą do...
"Niezależnie od tego czy stawiasz pierwsze chwiejne kroki na lokalnym rynku, czy też kroczysz po salonach biznesu, na swej drodze napotkasz konkurencję, która bez wątpienia zdeterminuje Cię do właściwego zarządzania czasem i środkami. Zależy tylko od Ciebie, czy pozostaniesz w jej cieniu, czy też wyprzedzisz rywali."

Programy Dla Twojej Firmy

System płacowo-kadrowy dla Windows
"Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i zatrudniasz pracowników, a sprawy związane z naliczaniem płac i prowadzeniem kadr nie nastręczają Ci żadnych kłopotów to powinieneś pominąć ten artykuł, gdyż nie należy ulepszać dobrego."

ITReseller

Diabeł w szczegółach
"Ponoć Egipcjanom piramidy udało się wybudować bez użycia komputerów tylko dlatego, że wówczas nie naliczali płac niewolnikom. Zapewne też z tego powodu nikt nie przewidywał, że systemy naliczania wynagrodzeń zostaną rozbudowane do takich rozmiarów jak obecnie, a część wytwarzających je producentów wręcz będzie specjalizować się w tworzeniu tego typu oprogramowania."

Gazeta Wyborcza

Płyta dla przedsiębiorców
"Nowoczesny system płacowo-kadrowy powinien współpracować z całą listą dodatkowych narzędzi, wykorzystywanych w firmie. Należą do nich inne programy komputerowe: program Płatnika ZUS system obsługi dofinansowań SOD, systemy bankowe, systemy finansowo-księgowe, systemy rejestracji czasu pracy i wreszcie internet otwierający nową jakość."

Handel + Zarządzanie

Program za darmo
"Dla firm zatrudniających do trzech pracowników wrocławska firma Reset2 Sp. z o.o., producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorst, oferuje swój sztandarowy produkt - program kadrowo-płacowy R2płatnik - za darmo."

Enter

Płatnik za darmo
"Wrocławska firma Reset2, producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw, rozdaje za darmo swój produkt - program kadrowo-płacowy R2płatnik. Z oferty mogą skorzystać firmy zatrudniające do trzech pracowników."

Puls Biznesu

Reset2 pomaga przez sieć
"Firma Reset2, producent oprogramowania dla firm, wprowadziła zdalny serwis. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu pracownik Reset2 może bezpośrednio na komputerze klienta, tak jakby sam przed nim siedział, dokonywać operacji w programie."


TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu