producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   » Historie wdrożeń

Historie wdrożeń

Staramy się, aby nasze programy oraz świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Opinie użytkowników pozwalają nam sądzić, że nasze starania są owocne:TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w Ostrzeszowie

"Ze względu na rodzaj działalności i sposób rozliczania pracowników krajowych i eksportowych mamy dość skomplikowany system wynagradzania. Po przeanalizowaniu możliwości systemów dostępnych na rynku okazało się, że niewiele z nich jest w stanie sprostać naszym potrzebom. Firma Reset2 Sp. z o.o. zaprezentowała system R2płatnikPRO, który okazał się najbardziej dla nas odpowiedni, a dodatkowo producent zapewnił nas o możliwości dopasowania R2płatnikPRO do naszych szczególnych wymagań. "

Małgorzata Śruba

Informatyk

Grupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej Górze

"Oglądaliśmy kilka systemów płacowo-kadrowych, ale zdecydowaliśmy się na oprogramowanie firmy Reset2 ponieważ jest bardzo przejrzyste i "intuicyjne" w obsłudze. Ma bardzo czytelny interface. Program jest zintegrowany z internetem i praktycznie samowystarczalny. Parametry naliczania można pobrać z internetu, sam program sprawdza, czy jest dostępna jego nowsza wersja i komunikujeo tym użytkownikom.Jest wszechstronny i współpracuje z systemem RCP."

Katarzyna Zubrzycka

Specjalista ds. Personalnych

Polskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w Radomiu

"Podczas prac komisji rozstrzygającej przetarg pojawiły się wątpliwości, czy system faktycznie jest tak dobry, jak to wynikało z prezentacji. Poprosiliśmy o opinię kilku użytkowników. Potwierdzili oni jakość systemu i wystawili pozytywną opinię dostawcy. Jesteśmy przedsiębiorstwem strategicznym dlatego musimy korzystać ze sprawdzonych i pewnych rozwiązań".

Barbara Pawłowska

Z-ca Dyrektora ds. Organizacji i FinansówTRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu