producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Adrian Fabryka Rajstop w Zgierzu

Adrian Fabryka Rajstop w Zgierzu

"R2płatnikPRO jest funkcjonalny i łatwy w obsłudze, współpracuje z programem Płatnik ZUS, generuje wiele przydatnych wydruków i zaświadczeń, umożliwia elektroniczną wysyłkę deklaracji do US oraz tworzenie przelewów bankowych i ich eksport do systemu bankowego."

Niniejszym listem referencyjnym polecamy program kadrowo-płacowy R2płatnikPRO firmy RESET2 Sp. z o.o.
 
Jesteśmy firmą produkcyjną, zatrudniającą 130 pracowników, z firmą RESET2 Sp. z o.o. współpracujemy od 11 lat, w 2005 roku wdrożyliśmy program R2płatnik, na chwile obecną użytkujemy program R2płatnikPRO.
 
Program R2płatnikPRO usprawnił pracę działu kadr i płac, przejrzystość budowy i elastyczność programu stwarza możliwość dopasowania go do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa, pozwala na tworzenie własnych ustawień i raportów. R2płatnikPRO jest funkcjonalny i łatwy w obsłudze, współpracuje z programem Płatnik ZUS, generuje wiele przydatnych wydruków i zaświadczeń, umożliwia elektroniczną wysyłkę deklaracji do US oraz tworzenie przelewów bankowych i ich eksport do systemu bankowego.
 
Program R2płatnikPRO jest na bieżąco aktualizowany i dostosowywany do zmieniających się przepisów.
 
Komfort pracy zapewnia dostęp do fachowej i kompetentnej obsługi serwisowej, możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji telefonicznych i zdalnego serwisowania.

Małgorzata Rosołowska-Pomorska

Właściciel

Adrian Fabryka Rajstop w Zgierzu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu