producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » AGT Stanisław Graś we Wronkach

AGT Stanisław Graś we Wronkach

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z fachowości, wiedzy i uprzejmości w traktowaniu klienta przez pracowników obsługi serwisowej."

Nasz firma istnieje na rynku od 1992 roku. Działamy w branży metalowej. Zatrudniamy około 10 pracowników. Aktualnie zajmujemy się wyposażeniem budynków inwentarskich. W 2004 roku zaczęliśmy współpracę z firmą RESET2 z Wrocławia, zakupując licencję na używanie programu R2płatnik.

Użytkowany program spełniał nasze oczekiwania pod każdym względem, w związku z tym postanowiliśmy zakupić następny program R2księga. Programy są przejrzyste, zgodne z przepisami i na bieżąco aktualizowane.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z fachowości, wiedzy i uprzejmości w traktowaniu klienta przez pracowników obsługi serwisowej. Ostatnio porady i pomocy udzielała nam Pani Agnieszka Mikuła, która jest osobą kompetentną, rzeczową i uprzejmą.

Wyrazy uznania, szacunku i dalszej współpracy.

Stanisław Graś

właściciel

AGT Stanisław Graś we Wronkach

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu