producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » ALFA-SYSTEM Janusz Kornaj w Obornikach Śląskich

ALFA-SYSTEM Janusz Kornaj w Obornikach Śląskich

 "Program R2faktury na bieżąco jest dostosowywany do zmieniających się przepisów, a aktualizacje udostępniane są zaraz po jego uruchomieniu."

Z przyjemnością polecamy firmę RESET2 Sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera oferującego fachowe rozwiązania z zakresu produktów informatycznych. 
Od listopada 2012 roku korzystamy z programu R2faktury. Jest to program bardzo przyjazny użytkownikowi i elastyczny jeżeli chodzi o indywidualne potrzeby.
Obsługa jest prosta i czytelna wręcz intuicyjna, nie stwarza problemu przy wstawianiu i tworzeniu wszelkich indywidualnych zestawień.
Program R2faktury na bieżąco jest dostosowywany do zmieniających się przepisów, a aktualizacje udostępniane są zaraz po jego uruchomieniu.
Duży komfort pracy zapewnia dostęp do fachowej obsługi serwisowej prowadzonej przez Panią Agnieszkę Mikułę, oraz możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji telefonicznych i zdalnego serwisowania.
Ciągły nadzór programistów gwarantuje stabilność i bezawaryjność pracy programu.
Po wielu latach współpracy z firmą RESET2 z pełnym przekonaniem mogę polecić program jako wysokiej jakości oprogramowanie dostosowane i na bieżąco aktualizowane do polskiej rzeczywistości prawnej.

Janusz Kornaj

Właściciel

ALFA-SYSTEM Janusz Kornaj w Obornikach Śląskich

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu