producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » ALMA TREND Sp. z o.o. w Katowicach

ALMA TREND Sp. z o.o. w Katowicach

"Wybór programu R2płatnik w wersji PRO był dobrym wyborem. R2płatnikPRO jest szeroko rozbudowanym programem pod względem funkcjonalności. W przypadku niejasności pod względem właściwości programu można korzystać w ramach rocznej opłaty abonamentowej z konsultacji telefonicznych z serwisem, które na pewno są pomocne."

Istniejemy już od ponad 20 lat, jesteśmy liderem na polskim rynku w sprzedaży wysokiej jakości materiałów do druku cyfrowego pod tusze wodne, solwentowe oraz UV.
 
Wybór programu R2płatnik w wersji PRO był dobrym wyborem. R2płatnikPRO jest szeroko rozbudowanym programem pod względem funkcjonalności. W przypadku niejasności pod względem właściwości programu można korzystać w ramach rocznej opłaty abonamentowej z konsultacji telefonicznych z serwisem, które na pewno są pomocne. Dodatkowo w abonamencie zawierają się aktualizacje programu, które uwzględniają zmiany w obowiązujących przepisach.
 
Obsługa firmy Reset2 jest miła i profesjonalna. Pracownicy tej firmy chętnie służą pomocą. Wybór 
Reset2, jako firmy dostarczającej oprogramowanie kadrowo-płacowe był trafnym wyborem. Możemy z całym przekonaniem polecić firmę RESET2 jako godnego zaufania partnera.

Bartłomiej Łątka

Członek Zarządu

ALMA TREND Sp. z o.o. w Katowicach

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu