producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznaniu

AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznaniu

"Firma NOWALU wykazała się bardzo dobrym zrozumieniem naszych potrzeb oraz doradztwem w zakresie obsługi programu i jego komponentów. Projekt został wykonany fachowo i profesjonalnie. Możemy również liczyć na szkolenia pracowników z zakresu obsługi programu oraz modyfikacje R2płatnikPRO. Chcemy wyrazić swoje zadowolenie i zarekomendować firmę jako solidnego i rzetelnego partnera."

AP Uniapol Development Sp. z o.o. to powstała w 2005 roku Agencja Pracy Tymczasowej, która specjalizuje się w delegowaniu pracowników tymczasowych oraz inwestycjach w zatrudnienie. Posiadamy oddziały w Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu, działamy na terenie Polski, Francji, Niemiec i wkrótce Belgii.

W roku 2011 podjęliśmy decyzję o zakupie i wdrożeniu nowoczesnego oprogramowania kadrowo-płacowego. Wybraliśmy program R2płatnikPRO wersja dla 5 użytkowników, także z dostępem przez moduł WWW. Program został dostosowany do wymogów Agencji Pracy Tymczasowej, np. zdefiniowano rozliczenia dla pracowników oddelegowanych do pracy we Francji, zmieniono sposób liczenia urlopów i chorobowych.

Firma NOWALU wykazała się bardzo dobrym zrozumieniem naszych potrzeb oraz doradztwem w zakresie obsługi programu i jego komponentów. Projekt został wykonany fachowo i profesjonalnie. Możemy również liczyć na szkolenia pracowników z zakresu obsługi programu oraz modyfikacje R2płatnikPRO. Chcemy wyrazić swoje zadowolenie i zarekomendować firmę jako solidnego i rzetelnego partnera.

www.apuniapol.eu
www.nowalu.pl - strona firmy wdrażającej


Alicja Stempińska

Kierownik Działu Kadr i Księgowości

AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznaniu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu