producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » ARBED we Wrocławiu

ARBED we Wrocławiu

 "Program R2płatnik super sprawdza się we współpracy z rozliczaniem z Urzędem Skarbowym oraz naliczaniem składek ZUS. Ponadto program jest bardzo pomocny w wystawianiu zaświadczeń o uzyskanych dochodach pracownika, pozwala wygenerować wiele przydatnych raportów i wydruków."

Pracuję w biurze rachunkowym ARBED już ponad 11 lat. Program R2płatnik towarzyszy mi od samego początku. Program jest bardzo przejrzysty, łatwy w obsłudze. Gdy wystąpi problem jest możliwość  skorzystania z fachowej wiedzy przyjaznej dla klienta obsługi serwisowej, jak też możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji telefonicznych oraz zdalnego serwisowania - to bardzo pomaga.
Program R2płatnik super sprawdza się we współpracy z rozliczaniem z Urzędem Skarbowym oraz naliczaniem składek ZUS. Ponadto program jest bardzo pomocny w wystawianiu zaświadczeń o uzyskanych dochodach pracownika, pozwala wygenerować wiele przydatnych raportów i wydruków. Listy płac itp. są proste w oczach samego pracownika (gdyż widać co i w jakiej wysokości jest naliczane).
Następną zaletą jest możliwość aktualizacji i modyfikacji systemu zgodnie z obowiązującymi przepisami, zmieniającymi się warunkami wynagrodzeń pracowników, wysokośc składek ZUS itp.
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę RESET2 - R2płatnika każdemu kto zaczyna pracę w kadrach/płacach, jak też szuka dobrego programu kadrowo-płacowego. Jestem pewna, że zostanie z nią do końca. 
Dziękuję za uprzejme traktowanie klienta oraz fachowej wiedzy pracowników firmy RESET2. 

Dorota Oryszczak

Specjalista ds. kadr i płac

ARBED we Wrocławiu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu