producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Art. Motoryzacyjno-Techniczne, Sklep Wielobranżowy w Koronowie

Art. Motoryzacyjno-Techniczne, Sklep Wielobranżowy w Koronowie

"Największą zaletą jest obsługa serwisowa. Jestem z niej bardzo zadowolona pod względem fachowości, wiedzy, jak i uprzejmości w traktowaniu mnie - klienta. Dużym plusem jest również możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji telefonicznych."

Moja firma istnieje na rynku od 1994 roku. Działamy w branży motoryzacyjnej: zajmujemy się handlem detalicznym części i akcesoriów samochodowych.

W 2007 roku zaczęłam współpracę z Waszą firmą Reset2 z Wrocławia. O wyborze zadecydował przypadek. Do Gazety Prawnej była dołączona płyta CD z wersją demonstracyjną i tak rozpoczęłam pracę z Waszymi programami. Zakupiłam licencję na użytkowanie programów R2księga, R2faktury oraz R2płatnik. Dzięki Waszym programom prowadzę dokumentację księgowanie tylko mojej firmy, ale również firmy męża i syna. Wybrałam Wasze oprogramowanie z pośród bogatej oferty na rynku, ponieważ programy są przejrzyste, łatwe w obsłudze, na bieżąco aktualizowane i zgodne z przepisami. Największą zaletą jest obsługa serwisowa. Jestem z niej bardzo zadowolona pod względem fachowości, wiedzy, jak i uprzejmości w traktowaniu mnie - klienta. Dużym plusem jest również możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji telefonicznych.

W dniu dzisiejszym potrzebowałam fachowej pomocy związanej z obsługą programu R2płatnik Na szczególne podziękowanie z mojej strony zasługuje Pan Nikodem Adamczyk. Bez Jego pomocy nie dałabym rady rozwiązać problemu.

Wydawało mi się, że sytuacja w jakiej się znalazłam jest bez wyjścia, jednak wiedza i fachowość pana Nikodema okazała się bezcenna, problem został natychmiast rozwiązany, za co jeszcze raz bardzo dziękuję. Jest osobą kompetentną rzeczową i w każdej sytuacji gotową do pomocy. Gratuluję sumiennych pracowników.

Renata Zielazna

właściciel

Art. Motoryzacyjno-Techniczne, Sklep Wielobranżowy w Koronowie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu