producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » AS Biuro Rachunkowe i Ośrodek Szkoleniowy w Gdańsku

AS Biuro Rachunkowe i Ośrodek Szkoleniowy w Gdańsku

 "Potwierdzam moje zadowolenie z oprogramowania firmy Reset2, z którego z powodzeniem korzystam od  roku 2010 w celu kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej dla Firm.
Szczególnie cenię sobie szybkie i zrozumiałe odpowiedzi z działu wsprarcia technicznego."

Potwierdzam moje zadowolenie z oprogramowania firmy Reset2, z którego z powodzeniem korzystam od  roku 2010 w celu kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej dla Firm.
Szczególnie cenię sobie szybkie i zrozumiałe odpowiedzi z działu wsprarcia technicznego.
 
Oprogramowanie przyspiesza pracę, umożliwoa wystawianie druków i zaświadczeń (nie tylko tych obowiązkowych w zakresie podatku i Zus) ale także w różnej wersji na życzenie pracownika. Współpracuje z Płatnikiem Zus, umożliwia monitoring nadgodzin, urlopów, badań lekarskich i BHP. Właściwie oblicza wynagrodzenia za czas urlopów i zasiłki. Po wprowadzeniu danych istnieją w nim wszystkie obowiązkowe kartoteki pracownicze (wynagrodzeń, zasiłkowa, urlopowa itp.). Z powodzeniem jest dostosowywany do wciąż zmieniających się przepisów. Umożliwia też samodzielne definiowanie wielu składników i eksport do excela wielu zestawień. 
 

Iwona Błoniarczyk-Stencel

Właściciel

AS Biuro Rachunkowe i Ośrodek Szkoleniowy w Gdańsku

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu