producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » ATM Sp. z o.o. w Tarnobrzegu

ATM Sp. z o.o. w Tarnobrzegu

"Jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji związanej z wyborem programu do obsługi kadrowo-płacowej. Firma SUPREMIS wdrożyła nam program R2płatnik w wersji SBO."

Jesteśmy firmą z branży budowlanej. ATM Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie projektowania, wykonawstwa i sprzedaży materiałów do zastosowań inżynierskich i geotechnicznych.
Jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji związanej z wyborem programu do obsługi kadrowo-płacowej. Firma SUPREMIS wdrożyła nam program R2płatnik w wersji SBO. Program jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze dla użytkownika. Łatwo się poruszać w programie, aby otrzymać potrzebne informacje. R2płatnik jest wyposażony w różnorodne raporty oraz zestawienia, które dostarczają niezbędnych informacji finansowych dla przedsiębiorstwa. Automatyzacja procesu wyliczania wynagrodzeń, w szczególności, gdy występują różnego rodzaju zasiłki pozwala na eliminowanie możliwości wystąpienia błędu. Dodatkowym atutem programu jest integracja z systemem finansowo-księgowym SAP Business One. System jest dostosowany do naszych potrzeb, a dzięki bieżącym aktualizacjom daje poczucie bezpieczeństwa.

atm-tech.pl/
www.supremis.pl - strona firmy wdrażającej

Wioleta Paź

Specjalista ds. rachunkowości

ATM Sp. z o.o. w Tarnobrzegu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu