producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Attentive Sp. z o.o. w Piasecznie

Attentive Sp. z o.o. w Piasecznie

"Program R2płatnikSBO został polecony przez inną, zaprzyjaźnioną firmę.

Pracowałam na kilku programach kadrowo-płacowych i cieszę się z wyboru jaki dokonała firma Attentive. Program jest przede wszystkim czytelny i łatwy w obsłudze dla nowego użytkownika."


Attentive Sp. z o.o. to firma, którą tworzą specjaliści w dziedzinie doradztwa europejskiego, finansów i rachunkowości. Specjalizują się w pozyskiwaniu dotacji i prowadzeniu projektów dofinansowanych z funduszy europejskich z zakresu ERP, CRM, B2B, B2C, a także szkoleń dla przedsiębiorców. Cechy wyróżniające nas wśród innych firm doradczych to warsztat poparty doświadczeniem w biznesie oraz spersonalizowana obsługa Klientów.

Program R2płatnikSBO został polecony przez inną, zaprzyjaźnioną firmę.

"Pracowałam na kilku programach kadrowo-płacowych i cieszę się z wyboru jaki dokonała firma Attentive. Program jest przede wszystkim czytelny i łatwy w obsłudze dla nowego użytkownika. Szybki dostęp do pomocy kontekstowej oraz możliwość aktualizacji przez Internet daje ogromne wsparcie merytoryczne jak również świadomość zgodności z ciągle zmieniającymi się przepisami. Prosta grafika oraz praca w systemie otwartych okien jest dla mnie dodatkowym atutem. Możliwośc automatycznego importowania plików do Płatnika oraz integracja z systenen finansowo-księgowym SAP Business One jest dla mnie najważniejszą funkcjonalnością programu."

www.attentive.pl
www.supremis.pl - strona firmy wdrażającej

Urszula Rokicka

Główna Księgowa

Attentive Sp. z o.o. w Piasecznie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu